Kontakta oss

Telefon: +46 (0)10-202 32 33

Beställning & Offert: licens@qnister.com

Support: support@qnister.com

Press & Marknad: marknad@qnister.com

Allmänna frågor: info@qnister.com

Qnister HQ finns i Jönköping

Du hittar vårt huvudkontor på Barnarpsgatan i centrala Jönköping. Välkommen till Qnister!

Niklas Thörnberg

Niklas Thörnberg

Försäljningsansvarig

niklas.thornberg@qnister.com

Camilla Danielsson

Camilla Danielsson

Ophelia Wigström

Ophelia Wigström

Jurist, Rådgivning & Support

ophelia.wigstrom@qnister.com

Niclas Nordström

Niclas Nordström

Dataskyddsspecialist

niclas.nordstrom@qnister.com

Linda Lybing

Linda Lybing

Marknadskoordinator

linda.lybing@qnister.com

Sara Holm

Sara Holm

Kundansvarig, Juriststudent

sara.holm@qnister.com

Gustav Elfström

Gustav Elfström

Kundansvarig, Juriststudent

gustav.elfstrom@qnister.com

Emelie Terlinder

Emelie Terlinder

Jurist, Grundare Qnister

emelie.terlinder@qnister.com

Anna-Lena Isaksson

Anna-Lena Isaksson

Jurist, Grundare Qnister

anna-lena.isaksson@qnister.com