Kontakta oss

Beställning & Offert: licens@qnister.com

Support: support@qnister.com

Press & Marknad: marknad@qnister.com

Allmänna frågor: info@qnister.com

Qnister finns i Jönköping

Du hittar vårt kontor på Barnarpsgatan i centrala Jönköping. Välkommen till Qnister!

Niklas Thörnberg

Niklas Thörnberg

Ansvarig Återförsäljning

niklas.thornberg@qnister.com

Camilla Danielsson

Camilla Danielsson

Linda Lybing

Linda Lybing

Marknadskoordinator

linda.lybing@qnister.com

Niclas Nordström

Niclas Nordström

Dataskyddsspecialist

niclas.nordstrom@qnister.com

Gitten Engquist

Gitten Engquist

Jakob Olofsgård

Jakob Olofsgård

Ansvarig Direktförsäljning

jakob.olofsgard@qnister.com

Sara Holm

Sara Holm

Kundansvarig, Juriststudent

sara.holm@qnister.com

Ophelia Wigström

Ophelia Wigström

Support och rådgivning, Jurist

ophelia.wigstrom@qnister.com

Gustav Elfström

Gustav Elfström

Kundansvarig, Juriststudent

gustav.elfstrom@qnister.com

Emelie Terlinder

Emelie Terlinder

Jurist, Grundare Qnister

emelie.terlinder@qnister.com

Anna-Lena Isaksson

Anna-Lena Isaksson

Jurist, Grundare Qnister

anna-lena.isaksson@qnister.com